Kup bilet na festiwal

  • 19.08.2016, 09:21 (aktualizacja 05.09.2016 19:27)
Kup bilet na festiwal
Uruchomiliśmy sprzedaż biletów na tegoroczny Festiwalu Tańca BALTIC CUP.

Tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP odbędzie się w dn. 14-16 października. To zawody gromadzące najlepszych tancerzy z ponad dwunastu krajów świata, którzy przez trzy dni rywalizują o Puchar Bałtyku, gwarantując widzom udział w widowisku na najwyższym poziomie. MFT "Baltic Cup" to nie tylko konkurencja, ale i gościnne występy gwiazd parkietu o światowej sławie.
Po raz pierwszy podczas Festiwalu będą rozgrywane Otwarte Mistrzostwa Polski – czyli 22. Polish Open Championships – to zawody, w których udział mogą brać również pary z zagranicy.

W tym roku również nie zabraknie pokazów specjalnych, a najlepszych tancerzy będzie można oglądać podczas gali finałowej. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę finałowe pary będą tańczyły do muzyki na żywo. Zagrają im muzycy Filharmonii z Grodna wraz z solistami.

Dodatkowo, od 12 do 14 października, czyli przed samym turniejem, odbędzie się międzynarodowy obóz szkoleniowy dla tancerzy z wysokiej klasy specjalistami z Włoch, Danii, Niemiec oraz Polski z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich.

 

Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP odbędzie się w Hali Sportowo- Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135.
Cena biletu na trybuny to: 40 zł, do stolika: 60 zł w piątek i 100 zł w sobotę i niedzielę.
Sprzedaż biletów on-line na trybuny: 
PIĄTEK--->>> link 
SOBOTA --->>>link 
NIEDZIELA --->>> link

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.