Targi Aktywności Fizycznej

  • 01.10.2015, 15:13 (aktualizacja 18.04.2016 06:53)
W każdym wieku można dbać o kondycję i zdrowie, przede wszystkim dzięki aktywności fizycznej. Na Targach Aktywności Fizycznej, które odbędą się 11 października w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” elblążanie będą się mogli dowiedzieć, jakie propozycje mają dla nich szkoły tańca i kluby fitness z naszego miasta.

Targi Aktywności Fizycznej odbędą się na sali widowiskowo – sportowej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w niedzielę, 11 października, w godz. 11.00 – 14.00.

- Na Targach swoją ofertę  zaprezentują szkoły tańca i kluby fitness z naszego miasta. Na sali zostaną rozstawione stoiska, na których będzie się można dowiedzieć wszelkich szczegółów dotyczących rodzajów prowadzonych zajęć, grup, karnetów – mówi Magdalena Czarnocka – Kaptur, wicedyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” – Nie zabraknie również prezentacji niektórych form aktywności, a także zabaw i konkursów warto więc wybrać się do nas  z całą rodziną, aby aktywnie spędzić niedzielnie popołudnie. 

W programie Targów Aktywności Fizycznej znalazły się pokazy grup i solistów, m.in. ze Szkoły Tańca i Agencji Artystycznej Broadway czy Destination Dance Group, specjalnie przygotowana choreografia i układy ćwiczeń  na minitrampolinach, prowadzone przez JUMP Fitness Maciej Skrobotun. Będzie także Spin – Bike – zajęcia prowadzone przez instruktora Calipso Fitness Club – rytmiczna jazda na rowerze pod nadzorem instruktora, który wyznacza tempo oraz granice wysiłku. A instruktorki CT Promyk przygotują zajęcia Fitt Ball, Pilates i Zumba.

Wstęp wolny.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.